Чемпіонат Сумської області з велосипедного туризму - 2016р.

23-24 квітня 2016 року у м. Суми відбувся Чемпіонат області з велосипедного туризму серед юніорів, організований фізкультурно-спортивним відділом Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Участь у змаганнях взяли 47 спортсменів з міст Охтирка, Суми, Недригайлівського та Сумського районів.

Честь Сумського району захищали 12 велосипедистів: 9 вихованців (Голуб Віталій, Ткаченко Іван, Федоренко Іван, Купрієнко Сергій, Обравит Владислав, Васільєв Олександр, Пилипчук Олександр, Савченко Іван, Моргун Олександр) фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ Сумської районної ради на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради (керівник Котькало Олексій Володимирович), вихованка (Супрун Євгенія) фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ Сумської районної ради на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради (керівник Гомоля Дмитро Олександрович), учениця Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куратченко Анна, випускник фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" БДЮ Сумської районної ради на базі Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шова Владислав (керівник Куценко Роман Леонідович).

На дистанції "Фігурне водіння велосипеда" у молодшій групі серед юнаків, будучи кращим серед усіх спортсменів, наш Пилипчук Олександр посів І місце.

Не було рівних і Шові Владиславу у старшій групі, неодноразовому чемпіону Сумської області, абсолютному чемпіону України з велосипедного туризму.

Серед дівчат молодшої вікової групи Супрун Євгенія зайняла ІІІ місце.

На дистанції "Тріал+Велокрос" Пилипчук Олександр і Шова Владислав були лідерами, посівши перші сходинки протоколів.

У комплексному заліку Пилипчук Олександр і Шова Владислав зберегли за собою позиції абсолютних переможців, а команда Сумського району у складі Пилипчука Олександра, Супрун Євгенії, Обравита Владислава, Васільєва Олександра, Купрієнка Сергія та Куратченко Анни зайняла ІІ місце.

Етап "Командна смуга перешкод", де за умовами змагань брали участь 4 учасники з команди (Пилипчук Олександр, Супрун Євгенія, Обравит Владислав, Васільєв Олександр) приніс нашому району ІІ місце.

Загальний залік змагань завершився сріблом для команди Сумського районного позашкілля, золото отримала команда Недригайлівського району, а бронзу - ОЦПО та РТМ.

Пилипчук Олександр отримав запрошення у складі збірної області захищати честь Сумщини на Чемпіонаті України з велосипедного туризму у м. Кіровограді в травні цього року. Ми щиро бажаємо Саші справжнього везіння, високих досягнень і обіцяємо тримати за нього кулаки!

Слова вдячності адресуються всім учасникам змагань, а також їх тренерам - Котькало О.В. та Гомолі Д.О. Наступних вам перемог!

Переглядів: 423 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 5.0/1