І етап Чемпіонату Сумського району зі спортивного орієнтування 2014

15 жовтня 2014 року на Куті в районі житлового масиву Баранівка було проведено І етап Чемпіонату зі спортивного орієнтування. Участь у змаганнях взяли 18 команд із навчальних закладів району. Усього - 108 дітей-учасників.  Змагання відбувися на дистанції "Командна естафета". За підсумками змагань ІІІ місце посіла "трійка" вихованців БДЮ на базі Червоненської ЗОШ (тренер Лазаренко О.О.), ІІ і І місця - "трійки" вихованців БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи (тренер Котькало О.В.). У загальнокомандному заліку І місце виборола команда вихованців БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи (тренер Котькало О.В.), ІІ місце - команда вихованців БДЮ на базі Червоненської ЗОШ (тренер Лазаренко О.О.), ІІІ місце - команда Стецьківської ЗОШ (тренер Мараховська З.А.).

Переглядів: 331 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0