Обласний конкурс творчо обдарованих дітей та молоді "Чарівні барви Сумщини" - 2015

У Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 2 квітня 2015 року відбувся обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків "Чарівні барви Сумщини".

У заході участь вихованки гуртків "Художня вишивка" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради Лєсна Катерина (керівник Ольга Плескань) та Люта Аліна (керівник Людмила Лисенко). Рукодільниці змагалися в номінаціях "Народна лялька" та "Вишивка".

ІІ місце в номінації "Вишивка" посіла Люта Аліна. У номінації "Народна лялька" ІІІ місце здобула Лєсна Катерина.

На часі наші творчі вихованки готуються до обласного фестивалю юних майстрів "Веселка творчості". Натхнення вам і нових перемог!

Переглядів: 384 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0