Пішохідний похід 3 ступеню складності по Сумському району 2014 року

З 28 жовтня по 1 листопада 2014 року група туристів-вихованців  Сумського районного БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області у складі Пилипчука Олександра, Гирявенка Дмитрія, Ткаченко Олени, Мельника Ігоря, Дудника Володимира та Щербака Ігоря, разом з керівником спортивно-туристського гуртка "Спортивне орієнтування" Котькалом Олексієм Володимировичем та методистом БДЮ Котькало Євгенією Сергіївною пройшли спортивний пішохідний похід ІІІ ступеню складності по Сумському району. Маршрут пролягав через населені пункти Велику Чернеччину, Битицю, Нікольське, Могрицю, Пролітарське, Храповщину, Кияницю, Іволжанське, Писарівку, Хотінь, Кровне, Рогізне, Северинівку, Нижнє Піщане, Зелений Гай  - усього 91 км. Туристи отримали задоволення від краси Псла, дивовижних кар"єрів, молодих хвойних насаджень, незкінченних ставків, оздоровилися фізично, відпочили, зарядилися позитивною енергіїєю надовго.

Переглядів: 410 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0