районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас-2017»

14 березня 2017 року в актовій залі Сумської райдержадміністрації пройшла районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас».

Метою одного із перших заходів обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» є виховання у дітей і молоді патріотизму, формування національної самосвідомості, високих моральних якостей громадянина України; активізація національно-патріотичного виховання на прикладах подвигів минулих поколінь у боротьбі за єдину і соборну Україну, прагнення українського народу до волі й незалежності.

Організатором конференції виступив відділ освіти Сумської РДА, співорганізатором та координатором – Сумський районний Будинок дітей та юнацтва. Її учасниками стали 17 учнів зі шкіл Сумського району, які презентували пошукові дослідження про земляків-героїв, учасників АТО – військовослужбовців, волонтерів.

Урочисте відкриття заходу підготували та провели лідери учнівського самоврядування, учні Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У ході урочистого відкриття конференції учнів привітала методист відділу освіти Сумської РДА із виховної роботи, голова журі, Приймач Ольга Сергіївна.

Журі у складі методиста районного методкабінету Титаренко Ольги Анатоліївни, методистів БДЮ Котькало Євгенії Сергіївни та Шищенко Наталії Миколаївни відзначило високий рівень підготовки учасників конференції.

Кращими визнано пошукові роботи Василенка Вадима, учня Яструбинського навчально-виховного комплексу та Левицького Сергія, учня Могрицького навчально-виховного комплексу.

Усі учасники конференції за активну участь у пошуково-краєзнавчій, благодійній, волонтерській роботі були відзначені грамотами відділу освіти Сумської районної державної адміністрації.

Переглядів: 338 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0