Змагання зі спортивного орієнтування "Сумська осінь-2014"

2 листопада 2014 року в районі житлового масиву Баси м. Суми відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування "Сумська осінь-2014". Сумський районнний БДЮ представляли вихованці на базі Червоненської ЗОШ - 9 чоловік (тренер Лазаренко Олександр Олексійович) та вихованці на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи - 7 чоловік (тренери Котькало Олексій Володимирович та Котькало Євгенія Сергіївна). За підсумками змагань у віковій групі Ж-14 ІІ місце зайняла Сергієнко Яна (тренер Лазаренко О.О.), ІІІ місце - Ткаченко Олена (тренер Котькало О.В.), у групі Ж-10 ІІІ місце посіла Саранчук Анастасія (тренер Котькало О.В.), у групі Ч-16 ІІІ місце - Пилипчук Олександр (тренер Котькало О.В.). Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо їм вдалих стартів у майбутньому!

Переглядів: 415 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0