Районні змагання з орієнтування 2012 року

Чемпіонат району зі спортивного орієнтування

У передканікулярні дні, 20 жовтня 2012 року, у міському парку відпочинку ім. І.М. Кожедуба відбувся районний чемпіонат зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь вихованці БДЮ та учні навчальних закладів району – усього 20 команд, 135 учасників.

Дистанція, для хлопців довжиною за 3 км включала в себе 11 КП, для дівчат – до 3 км і 8 КП, вимагала від юних спортсменів-орієнтувальників наявності неабиякого хисту читати умовні позначення на карті, уміння визначати азимут, швидко координувати своє місцезнаходження. Високим результатам учасників сприяла навіть сонячна погода багряної осені. А місця розподілили так: серед хлопців І місце Надточий Руслан, ІІ місце – Надточий Ростислав, ІІІ місце – Кохтенко Олександр – усі призери є вихованцями керівника гуртка радіоорієнтування СТЮ на базі Бездризької ЗОШ, майстра спорту міжнародного класу Редьки М.Г.; серед дівчат І місце – Нонавопашна Ганна, ІІ місце – Бордан Валерія (тренер Редька М.Г.), ІІІ місце – Хурсенко Оксана (тренери Котькало Є.С., Котькало О.В. – керівник туристичного гуртка БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи).

У загальному підсумку змагань абсолютними й беззаперечними лідерами стали вихованці СЮТ на базі Бездризької ЗОШ (тренер Редька М.Г.), ІІ місце зайняли вихованці БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи (тренери Котькало Є.С., Котькало О.В.), ІІІ місце посіла команда вихованців БДЮ на базі Червоненської ЗОШ (тренер Лазаренко О.О.).

До речі, 4 листопада 2012 року відбулися змагання обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю зі спортивного орієнтування «Сумська осінь-2012», де також відзначилися спортсмени нашого району. Так, у віковій групі Ч16 Надточий Руслан зайняв ІІ місце, у групі ЧН Мальований Артем та Павлюченко Дмитро ІІ і ІІІ місця відповідно (тренер – Редька М.Г.). Серед дівчат у віковій групі Ж16 виборола ІІ місце Новак Оксана (тренери Котькало Є.С., Котькало О.В.).

Учасники районних змагань щиро вдячні головному судді зі спортивного орієнтування Лазаренку О.О., начальнику дистанції Редькі М.Г. та директору районного БДЮ Коротенко О.М. за організацію та проведення спортивного заходу.