25 вересня 2015 року у м.Суми відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Образотворче мистецтво».

У даному заході взяли участь вихованки гуртка «Чарівний пензлик» Будинку дітей та юнацтва Кравцова Єлизавета, Сілютіна Юлія, Матяш Карина та Чернишова Яна, керівник Ва ... Читать дальше »

Переглядів: 299 | Додав: Євгешка | Дата: 01.10.2015 | Коментарі (0)

29 вересня 2015 року на базі Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Сумського району Сумської області з метою сприяння розвитку краєзнавчого руху на Сумщині, набуття дітьми та молоддю поглиблених знань із історії рідного краю відбувся районний тур краєзнавчої вікторини у рамках обласного освітнього проекту „Рідна Сумщина.”

У вікторині взяли участь 51 учень із 31 загальноосвітнього навчального закладу району. Переможцями стали: Лохоня Аліна, учениця Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (середня вікова категорія) та Красненко Руслана, учениця Новосічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (старша вікова ... Читать дальше »

Переглядів: 637 | Додав: Євгешка | Дата: 01.10.2015 | Коментарі (0)