19 грудня 2015 року вихованці хореографічного колективу «Іскринка» Сумського районного Будинку дітей та юнацтва під керівництвом Галини Голоми стали учасниками обласного новорічного балу, який проходив у Сумському  національному аграрному університеті.

Переглядів: 326 | Додав: Євгешка | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

21 грудня обласний мистецький фестиваль «Різдвяний передзвін» зібрав в актовій залі Сумського державного університету понад 500 переможців обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсних заходів, вихованців позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного, науково-технічного, художньо-естетичного, декоративно-ужиткового профілів.

Учасниками фестивалю стали і вихованці гуртків художньо-естетичного напряму Сумського районного Будинку дітей та юнацтва: Люта Аліна, Вишня Аліна, Пономаренко Андрій (гурток «Художня вишивка» керівник Людмила Олександрівна Лисенко), Провозьон Софія, Лєсна Катерина, (гурток «Художня вишивка» керівник Ол ... Читать дальше »

Переглядів: 364 | Додав: Євгешка | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)