2 січня відзначив свій день народження Кондратенко Віктор Павлович, керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" Сумського районного БДЮ на базі Миколаївського НВК. З нагоди свята ми бажаємо колезі міцного здоров"я, справжнього щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги; минають Ваш дім негаразди й непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою ... Читать дальше »

Переглядів: 1634 | Додав: Євгешка | Дата: 05.01.2016 | Коментарі (0)

2 січня святкувала свій день народження Крючковенко Олександра Павлівна, керівник гуртка "Бісероплетіння" Сумського районного БДЮ на базі Великовільмівської ЗОШ. Разом з привітаннями ми зичимо постійної творчої енергії, родинного благополуччя, сімейного затишку, взаємопідтримки з боку друзів, життєвої наснаги та прагнення до самовдосконалення, здійснення мрій та прагнень!

Переглядів: 1143 | Додав: Євгешка | Дата: 05.01.2016 | Коментарі (0)