29 березня святкує свій день народження керівник гуртка "Пішохідний туризм" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Новосуханівської ЗОШ Мінак Руслан Володимирович. Нехай доля буде щедрою на міцне здоров"я, довголіття, хай дарує життєві сюрпризи та приємні знахідки, хай наповнює будні радісними новинами та сподіваннями. Бажаємо достатку, енергії, взаємного кохання, чистого мирного неба над головою і здійснення всіх мрій.

Переглядів: 343 | Додав: Євгешка | Дата: 29.03.2016 | Коментарі (0)

18-19 березня 2016 року Сумською обласною дитячо-юнацькою спортивною школою та Сумською обласною Федерацією спортивного орієнтування були проведені обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнів ДЮСШ, ЗНЗ, гуртків.

Переглядів: 265 | Додав: Євгешка | Дата: 29.03.2016 | Коментарі (0)

22 березня 2016 року на базі Косівщинської ЗОШ Сумським районним Будинком дітей та юнацтва був проведений районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», у якому взяли участь 15 команд від навчальних закладів району.

Переглядів: 393 | Додав: Євгешка | Дата: 29.03.2016 | Коментарі (1)