6 листопада народився наш колега - Лазаренко Олександр Олексійович, керівник фізкультурно-спортивних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва  на базі Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського районної ради Сумської області. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.

Переглядів: 267 | Додав: Євгешка | Дата: 06.11.2016 | Коментарі (0)