13 січня 2017 року святкував свій день народження наш колега - керівник фізкультурно-спортивного гуртка спортивного орієнтування Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Гомоля Дмитро Олександрович.

У Ваш день народження бажаємо святкової атмосфери в усьому: у серці, в усмішках друзів, за накритим столом. Нехай щирі вітання зігр ... Читать дальше »

Переглядів: 324 | Додав: Євгешка | Дата: 14.01.2017 | Коментарі (0)

2 січня відзначив день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка пішохідного туризму Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради Кондратенко Віктор Павлович. Бажаємо Вам позитивної енергії, творчого ентузіазму, щирого життєвого запалу, доброго настрою, міцного здоров"я, сімейного благополуччя, тепла та затишку.

Дозвольте Вас нам привітати,

Переглядів: 292 | Додав: Євгешка | Дата: 14.01.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 281 | Додав: Євгешка | Дата: 14.01.2017 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим! Миру, добробуту, натхнення, успіхів та благословення на добрі справи!

Хай у Вашій хаті — злагода панує,

Переглядів: 296 | Додав: Євгешка | Дата: 14.01.2017 | Коментарі (0)