1-3 грудня на базі Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області відбувся районний збір-привал зі спортивного туризму для учнів 5-6 класів, організований Сумським районним Будинком дітей та юнацтва.
Участь у заході взяли 7 команд, усього - 48 вихованців та учнів району.
У день заїзду для юних туристів було організовано вечір знайомств з переглядом відеофільмів про спортивні походи та дискотеку.
Наступний день був неабияк насиченим: діти відвідали навчально-практичні заняття зі спортивного туризму, орієнтування, в"язання туристичних вузлів, а в другій половині дня змагалися на різних дистанціях.
У конкурсній програмі, під час якої діти вчилися взаємодіяти в команді, кращими стали:

Переглядів: 337 | Додав: Євгешка | Дата: 09.12.2017 | Коментарі (0)

2 грудня 2017 року на базі Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася підсумкова конференції обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді.
Делегація вихованців Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради презентувала звіт про водний похід І категорії складності річкою Сейм від с. Піски Буринського району Сумської області до міста Батурин Чернігівської області (керівник походу - Котькало Олексій Володимирович) .

Переглядів: 244 | Додав: Євгешка | Дата: 09.12.2017 | Коментарі (0)