3 квітня у великому залі РДА відбулася робоча нарада керівників фізкультурно-спортивних гуртків. На порядку денному були питання щодо організації та проведення районного туристичного зльоту, ІІІ етапу Чемпіонату Сумського району зі спортивного орієнтування, Чемпіонату Сумського району з водного туризму.

Спільними домовленостями було прийнято такі попередні рішення:

4 травня провести ІІІ етап Чемпіонату Сумського району зі спортивного орієнтування (район Баранівки) - естафета трійками; за результатами підв ... Читать дальше »

Переглядів: 262 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

29 березня 2018 року в Сумському ОЦПО та РТМ відбувся традиційний обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини».

Із 60 конкурсантів, які демонстрували свої вміння, дві вихованки Сумського районного Будинку дітей та юнацтва: Чех Ірина (керівник гуртка «Креативне рукоділля» Лисенко Людмила Олександрівна) зайняла ІІ місце  в номінації «Вишивка» та Кутнікова Дар’я (керівник гуртка «Художня вишивка» Плескань Ольга Володимирівна) посіла І місце в номінації «Народна лялька».

Переглядів: 294 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

«СПІВОГРАЙ-2018» НА СУМЩИНІ

01 квітня 2018 року пройшов обласний етап Усеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» – «Співограй».

Із 42 вокальних колективів області від Сумського району взяв участь ансамбль «Веселі перлинки» Гармаш Катерини Вікторівни, керівника гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва.

Переглядів: 284 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

«Небесний лицар України» - Володимир Переяслов!

У Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 22 березня 2018 року відбулася обласна краєзнавча конференція «Герої сучасності – серед нас!».

Учасники конференції презентували результати пошуково-дослідницької роботи у 2017-2018 навчальному році.

Переглядів: 267 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

23 березня 2018 року в м.Суми відбулася навчальна сесія обласної школи «Лідер».

Учасники від Сумського району: Шаповал Анна, Бондаренко Ігор (Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів); Фоменко Альбіна, Старостенко Ігор (Низівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) взяли участь у тренінгу «Психотехніка спілкування у молодіжному колі».

Переглядів: 304 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

«З роду в рід кладе життя мости,

Без коріння саду не цвісти,

Без стремління човен не пливе,

Без коріння сохне все живе.»

26 бе ... Читать дальше »

Переглядів: 316 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

27 березня 2018 року в СумДУ пройшов обласний етап Усеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі взяли участь 17 команд закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Сумський район представила команда Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Здоровчик», яка виступила з творчою композицією «Я обираю здоров’я».

Переглядів: 258 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

Незалежна моя Батьківщина,

Я борюся за тебе щодня!

Ти для мене, як матір – єдина, ... Читать дальше »

Переглядів: 327 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

13 березня 2018 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва було підведено підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Зоологічна галерея».
Мета конкурсу: виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону; активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей; розвиток образного мислення й емоційної чуйності; розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.
Головною умовою конкурсу є подача двох малюнків від автора чи колективу (на першому - намалювати птахів або ссавців, які мешкають на території регіону, на другому - представників різних зоогеографічних областей світу).
Журі конкурсу високо оцінило роботи вихованок гуртка образотворчого мистецтва під керівництвом Обра ... Читать дальше »

Переглядів: 374 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

«Креативність – це просто!»
19 березня 2018 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва було організовано засідання районної школи «Лідер». Косівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки гостинно прийняла 17 лідерів учнівського самоврядування Сумського району.
Олександр Іванович Чорний, психолог Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провів тренінгове заняття на визначення креативності. Основною метою тренінгу було: створити творче середовище; визначити поняття «творчість», «креативність»; сприяти розвитку творчого мислення і поведінки, розвивати вміння приймати нестандартні рішення.

Переглядів: 259 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

"Театр ляльок – це справжній Всесвіт, який зачаровує своєю загадковістю і, разом з тим, дарує можливість поринути у безтурботний світ дитинства, торкнутися найніжніших струн душі."

27 березня – Міжнародний день театру.

Це свято започатковано у 1961 році Міжнародним інститутом театру. Це не просто професійне свято май ... Читать дальше »

Переглядів: 240 | Додав: Євгешка | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)