21:41
Чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму серед працівників освіти 2015р.

З 24 по 27 вересня 2015 року в околицях с. Зелений Гай фізкультурно-спортивним відділом ОЦПО та РТМ було організовано та проведено Чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму серед працівників освіти. Участь у змаганнях взяли 8 команд області, з яких дві команди представляли Сумський район.

До складу першої команди увійшли керівники фізкультурно-спортивних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Лазаренко Олександр Олексійович, Халіченко Володимир Миколайович, Куценко Роман Леонідович, Закутайло Денис Іванович, Данілевський Роман Павлович, методист БДЮ Котькало Євгенія Сергіївна, заступник директора з навчальної частини Волох Наталія Євгенівна, керівник гуртка радіопеленгації Сумської районної Станції юних техніків Редька Максим Григорович.

Сумський район -2 представляли "спортсмени-початківці", щоб пройти практичні заняття та отримати певний туристичний досвід, а саме: керівники фізкультурно-спортивних гуртків БДЮ Гомоля Дмитро Олександрович, Данілевський Павло Іванович, учителі фізичної культури Мащенко Олександр Миколайович та Мінак Руслан Володимирович, Данілова Тетяна Юріївна, учитель біології Івашина Галина Петрівна, Михайленко Андрій та директор БДЮ Коротенко Олена Миколаївна.

На дистанції "Водний туризм" серед чоловічих екіпажів Куценко Р.Л та Халіченко В.М. зайняли ІІ місце, серед змішаних екіпажів Волох Н.Є. та Лазаренко О.О. - ІІІ місце. У загальному підсумку команда посіла ІІ місце.

На дистанції "Крос-похід" команда у складі 6 чоловік (Лазаренка О.О., Куценка Р.Л., Халіченка В.М., Закутайла Д.І., Данілевського Р.П., Котькало Є.С.) показала блискучий результат, набравши максимум балів без жодного штрафу, і посіла І місце.

На дистанції "Спортивне орієнтування" наші спортсмени у складі 6 чоловік (Лазаренка О.О., Куценка Р.Л., Редьки М.Г., Закутайла Д.І., Данілевського Р.П., Котькало Є.С.) також стала беззаперечним лідером-переможцем. Так, в особистому заліку І місце серед чоловіків зайняв Редька М.Г., ІІ місце серед жінок - Котькало Є.С.

У загальному підсумку змагань команда Сумського району-1 вже котрий рік поспіль виборола І місце!  Команда Сумського району-2 покала, що теж має неабиякий потенціал, а тому наступного разу складе справжню конкуренцію іншим командам.

Вітаємо переможців та учасників змагань, дякуємо всім за докладені зусилля та бажання співпрацювати! Особлива подяка директору БДЮ Коротенко Олені Миколаївні за якісну організацію команди, забезпечення високого командного духу та неабияку психологічну підтримку!

Переглядів: 321 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0