Шановні колеги-керівники фізкультурно-спортивних гуртків!

Прийміть наші найщиріші привітання та найкращі побажання з нагоди Міжнародного Дня Туризму! Цей вид спорту став для вас не просто записом у вашій трудовій книжці, не просто місцем роботи чи заробітку, туризм став для вас справою життя, об"єднав навколо спільного багаття однодумців, справжніх друзів, фанатів змагань та перемог, брязкоту карабінів та лабіринтів доріг на спортивних картах. Тож бажаємо вам постійного руху, творчого натхнення, міцного здоров"я, завжди гарного настрою і всього найкращого!

Переглядів: 317 | Додав: Євгешка | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

З 24 по 27 вересня 2015 року в околицях с. Зелений Гай фізкультурно-спортивним відділом ОЦПО та РТМ було організовано та проведено Чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму серед працівників освіти. Участь у змаганнях взяли 8 команд області, з яких дві команди представляли Сумський район.

До складу першої команди увійшли керівники фізкультурно-спортивних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Лазаренко Олександр Олексійович, Халіченко Володимир Миколайович, Куценко Роман Леонідович, Закутайло Денис Іванович, Данілевський Роман Павлович, методист БДЮ Котькало Євгенія Сергіївна, заступник директора з навчальної частини Волох Наталія Євгенівна, ... Читать дальше »

Переглядів: 320 | Додав: Євгешка | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

Вихованці хореографічного колективу "Іскринка" БДЮ  на базі Верхньосироватської ЗОШ під керівництвом Галини Голоми  взяли участь  у двох Всеукраїнських фестивалях, які проходили 27 вересня  2015 року у смт. Краснопілля. Колектив став лауреатом І ступеня  Всеукраїнського фестивалю  хореографічного мистецтва "Алегро Хортиці " ... Читать дальше »

Переглядів: 365 | Додав: Євгешка | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)