ІІІ тур обласного освітнього проекту "Рідна Сумщина" 2015р.

22 жовтня 2015року відбувся третій тур обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина». Організаторами заходу стали Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Учасники фінального етапу – 50 кращих юних краєзнавців області взяли участь у тестуванні за напрямами: «Історичні події», «Пам’ятки архітектури», «Видатні земляки», «Історико-культурні та природні заповідники», що проводився у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

У другій віковій категорії переможцями стали:

• І місце Півень Владислав, учень Сумської ЗОШ І-ІІІ ст. №21;
  • ІІ місце Антонов Олександр, учень Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ІІІ місце Лохоня Аліна, учениця Великочернеччинської СЗОШ Сумського району.

У третій віковій категорії переможцями стали:

• І місце Дробниця Марія, учениця Кролевецької СЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Лукаша;
  • ІІ місце Гуценко Каріна, учениця Слобідського НВК Буринського району;
  • ІІІ місце Красненко Руслана, учениця Новосічанської ЗОШ І-ІІІ ст. Сумського району.

​"Зірочок" Сумського району підготували Кутник Ольга Іванівна, учитель Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області, та Лебідь Віра Миколаївна, учитель Новосічанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Щира вдячність і педагогам, і учасникам обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина» за сумлінну і результативну підготовку, а також - наснаги і майбутніх перемог!

Переглядів: 321 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0