Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Живе слово».

18 лютого 2017 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Живе слово».

На фестивалі було представлено 65 номерів по творчості Т.Шевченка та О.Вишні від учасників середньої та старшої вікової категорії.

Пятигодинний марафон митців слова оцінювало компетентне журі: доцент кафедри падегогічної творчості та освітніх технологій Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, кандидат педагогічних наук Дмитро Васильович Будянський; старший викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Дмитра Бортнянського Олексій Борисович Кулик, актриса Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Аліса Валеріївна Храпова.

Від Сумського району участь в обласному етапі взяли учні Стецьківської, Нижньосироватської, Степанівської ЗОШ №2 та Хотінської СШ.

Переможцями ІІ етапу стали:

• ІІ місце – Алексенко Олексій (Стецьківська ЗОШ);

• ІІ місце – Рева-Шестаков Данило (Стецьківська ЗОШ);

• ІІІ місце - Бикова Тетяна (Хотінська СШ).

Учасники:

• Гордієнко Ірина (Степанівська ЗОШ №2);

• Хуторянець Жанна (Нижньосироватська ЗОШ).

За результатами конкурсної програми переможці та учасники обласного етапу фестивалю нагороджені почесними дипломами.

Вітаємо з перемогою!!!

Переглядів: 309 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0