Перша перемога вокального тріо Сумського районного БДЮ в 2017 році

З 4 по 10 січня 2017 року в смт. Верховина Івано-Франківської області пройшов III Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Музичне Різдво», в якому взяли участь і вихованці Сумського районного Будинку дітей та юнацтва: Вертіков Максим, Новохатько Максим, Левченко Владислав (керівник вокального гуртка Гармаш Катерина Вікторівна).

Переглядів: 301 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

Виставка – конкурс  «Просто небилиці»

14 грудня 2016 року у Києві відкрилась виставка кращих робіт всеукраїнського проекту "Просто небилиці".

Переглядів: 399 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу «Живе слово»!

07 лютого 2017 року на базі Косівщинської ... Читать дальше »

Переглядів: 318 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

«Проба пера - 2017» в Сумському районному БДЮ

10 січня 2017 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва підведено підсумки роботи учасників районного етапу обласного конкурсу «Проба пера». У великій залі Сумської РДА відбулося засідання членів журі у складі:

Коротенко О.М.,  директора Сумського районного Будинку діт ... Читать дальше »

Переглядів: 363 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

Під час новорічних свят керівник гуртка Савченко Лідія Миколаївна разом із фольклорним колективом "Веселка" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва вітали щедрівками та колядками жителів села Старе Село (Червоне).

Переглядів: 284 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) - щорічне свято, яке припадає на 14 лютого

За легендою, християнський священик Валентин жив за часів імператора Клавдія ІІ Готського (III ст. від Р. Х.) й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною.

Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім'я заважає солдатам воювати за імперію і видав указ ... Читать дальше »

Переглядів: 303 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

8 лютого день народження у Бойко Наталії Олександрівни, керівника гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради. Від усієї душі прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, фінансової стабільності, гармонії у всьому, любов у всіх її проявах, мирного неба над головою. Нехай по життю супроводжує удача й успіх, оточують близькі за духом люди, а кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами!

Переглядів: 334 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

21 січня святкував свій день народження Лісненко Володимир Анатолійович, керівник фізкультурно-спортивного гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради на базі Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області. Бажаємо здоров’я, удачі, любові, удачі, миру, добра, усмішок, благополуччя. Нехай всі мрії здійснюються. Нехай життя буде довгим і гладкою, повною яскравих і пам’ятних подій!

Переглядів: 322 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)

21 січня день народження в Обравит Олени Миколаївни, керівника гуртка  соціореабілітаційного напряму "Точка зору" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва. З найкращими побажаннями зичимо колезі міцного здоров’я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.

Переглядів: 281 | Додав: Євгешка | Дата: 12.02.2017 | Коментарі (0)