«Проба пера - 2017» в Сумському районному БДЮ

10 січня 2017 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва підведено підсумки роботи учасників районного етапу обласного конкурсу «Проба пера». У великій залі Сумської РДА відбулося засідання членів журі у складі:

Коротенко О.М.,  директора Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, Котькало Є.С., методиста Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, Шищенко Н.М., методиста Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, Котенко С.М., заступника директора з виховної роботи Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сухомлин Л.Г., практичного психолога Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Суддівська колегія перевірила 34 роботи конкурсантів і визначила переможців за номінаціями:

«Поезія»

Вікова категорія 1-4 клас:

І місце - Береза Ярослав, Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ місце - Шаповал Поліна, Яструбинський НВК.

Вікова категорія 5-8 клас:

І місце - Сахарова Анастасія, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Кулик Аліса, Могрицький НВК, Осіпова Яна, Писарівський НВК, Фалько Лідія, Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ місце - Лук’яненко Богдана, Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мудрий Ярослав, Северинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце - Степанова Уляна, Хотінська СШ І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 9-11 клас:

І місце - Куратченко Анна, Низівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Русланова Дарина, Бездрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шаповал Ольга, Яструбинський НВК.

ІІІ місце - Шоломій Марина, Нижньосироватська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка.

«Проза»

Вікова категорія 1-4 клас:

І місце - Іванова Катерина, Северинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мурай Юрій, Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вікова категорія 5-8 клас:

І місце - Смирнова Єлизавета, Великочернеччинська СШ І-ІІІ ступенів, Василенко Анастасія, Басівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце - Бондаренко Жанна, Яструбинський НВК, Одарченко Олександр, Миколаївський НВК.

Вікова категорія 9-11 клас:

І місце - Щербак Євгенія, Великочернеччинська СШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце - Іванченко Анастасія, Великочернеччинська СШ І-ІІІ ступенів.

Дякуємо всім, хто взяв участь, а також вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів в обласному етапі конкурсу «Проба пера».

Переглядів: 364 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0