Вітаємо переможців районного етапу конкурсу «Живе слово»!

07 лютого 2017 року на базі Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Сумським районним Будинком дітей та юнацтва було проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Живе слово».

Сам конкурс організовано з метою формування національно-патріотичної самосвідомості дітей та учнівської молоді, виховання патріотизму засобами українського мистецтва, популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, а також сатирика й гумориста Остапа Вишні.

У районному етапі взяли участь 27 учасників із різних куточків нашого мальовничого краю.

Журі у складі Самохіної Світлани Євгенівни, Приймач Ольги Сергіївни, методистів відділу освіти Сумської районної державної адміністрації, Шищенко Наталії Миколаївни, методиста БДЮ, Коротенко Олени Миколаївни, директора БДЮ, оцінювало талановитих учасників за належний художній рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, дикцію, розкриття теми, рівень сценічної культури, відповідність репертуару виконавським можливостям і віковим особливостям, артистизм та яскраву індивідуальність.

Згідно конкурсної програми виступ претендентів проходив у 2-х номінаціях: «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!», «Посміхнемось щиро Вишні».

Отже, переможцями районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Живе слово» стали:

у номінації «Посміхнемось щиро Вишні»

Середня вікова категорія

І місце - Рева - Шестаков Данил, Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце - Стрижеус Валерія, Пушкарівський НВК;

ІІІ місце - Нагорний Гордій, Косівщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки.

Старша вікова категорія

І місце - Алексенко Олексій, Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце - Семенець Олександр, Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце - Мурай Дмитро, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

у номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

Середня вікова категорія

ІІ місце - Бортнік Анастасія, Пушкарівський НВК, Войкін Дмитро, Великовільмівська ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ місце - Переяслова Софія, Стецьківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Старша вікова категорія

І місце - Гордієнко Ірина, Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Бикова Тетяна, Хотінська СШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце - Люта Аліна, Верхньосироватська СШ І-ІІІ ступенів,  Хуторянець Жанна, Нижньосироватська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка;

ІІІ місце - Семеноженко Олександра,  Юнаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Казнієнко Олександр, Великовільмівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

Щиро дякуємо дирекції Косівщинської школи за теплий прийом та керівнику районної Школи «Лідер» Обравит Олені Миколаївні за належну підготовку ведучих конкурсу «Живе слово - 2017».

Переглядів: 319 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0