Обласний соціально-освітній проект «Перемога 2015 – від «Я» до «Ми»

З метою виховання в дітей та учнівської молоді любові до Батьківщини, готовності до саморозвитку, самовдосконалення задля її становлення та євроінтеграції, захисту честі, гідності, суверенітету, шанобливого ставлення до героїчного минулого і сьогодення на теренах області упроваджувався обласний соціально-освітній проект «Перемога 2015 – від «Я» до «Ми».

У творчих звітах дітей представлено роботу волонтерських загонів, що допомагають воїнам АТО, їх сім'ям, піклуються про хворих дітей, проводять акції по збору коштів.

Від нашого району участь у заході під керівництвом Фегера Івана Івановича взяла Василенко Анастасія, учениця Басівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з презентацією роботи всього шкільного колективу.

Ми всі пишаємося роботою вище згаданого навчального закладу, схиляємо голову перед їх працею і разом віримо в Перемогу!

Переглядів: 293 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0