Оздоровчий профільний табір БДЮ "Азимут". День перший

У період з 26 травня по 16 червня 2017 року на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області працював оздоровчий профільний табір Сумського районного Будинку дітей та юнацтва "Азимут". За період оздоровчої кампанії до роботи табру було залучено 20 вихованців фізкультурно-спортивного гуртка спортивного орієнтування (керівник - Котькало Олексій Володимирович).

У перший день було проведено урочисту лінійку-відкриття табірної зміни «Літо відкриттів – 2017», інформаційну годину «Перспективи сучасного фізкультурно-спортивного гуртка». А також проведено бесіди, інструктажі з техніки безпеки, протипожежної безпеки, правил   дорожнього руху, безпеки життєдіяльності під час занять туризмом, безпечної поведінки на воді.

Вивчення основних знаків топографічних та спортивних карт з метою підготовки до Чемпіонату області зі спортивного туризму відбулося після обідньої перерви.

Переглядів: 273 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0