У квітні 2017 року в Сумському ОЦПО та РТМ діяла виставка  технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» в номінації «Українська хата XVІІІ століття».

В обласному конкурсі від Сумського району взяла участь робота Лісовіченко Аделіни, учениці Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переглядів: 343 | Додав: Євгешка | Дата: 25.06.2017 | Коментарі (0)

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних

закладів системи освіти, номінація «Патріотичне виховання»

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 17.11.2016 № 609-ОД «Про проведення обласного етапу Всеукра ... Читать дальше »

Переглядів: 286 | Додав: Євгешка | Дата: 25.06.2017 | Коментарі (0)

21 травня 2017 року в м.Суми відбувся відкритий фестиваль із сучасного танцю «АРТ Майовка - 2017».

Хореографічний колектив Сумського районного Будинку дітей та юнацтва «Барви» (керівник Пархоменко Надія Володимирівна) посів І місце в номінації «Народний та стилізований танець, юніори, велика форма» з композицією «Українська полька».

Переглядів: 303 | Додав: Євгешка | Дата: 25.06.2017 | Коментарі (0)