Підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» 2015 р.

25 листопада 2015 року Українським державним центром позашкільної освіти було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний). На конкурс було представлено 486 робіт вихованців загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, позашкільних установ та окремих фотоаматорів.

Конкурс проводився за трьома віковими категоріями:

• молодша група (7-10 років);

• середня група (11- 14 років);

• старша група (15 – 18 років).

Конкурс відбувався за такими номінаціями:

• портрет (репортажний та студійний);

• пейзаж;

• натюрморт;

• жанрове фото;

• позажанрове фото та експериментальне фото (застосування програми Аdobe Photoshop);

• мікрофотографія.

Ткаченко Олена, вихованка фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" Сумського районного БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області під керівництвом Котькало Олексія Володимировича посіла І місце на обласному етапі конкурсу у номінації "Портрет " (старша вікова категорія).

На Всеукраїнському етапі Ткаченко Олену нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо учасницю конкурсу та її наставника і бажаємо натхнення в подальшій навчально-виховній співпраці.

На фото - робота учасниці у номінації "Портрет"

Переглядів: 352 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0