Районне свято «Юні таланти - 2016»

24 травня 2016 року в Сумському театрі юного глядача відбулося районне свято «Юні таланти». У ході урочистої частини були нагороджені учні багатьох шкіл, які досягли найвищих результатів у навчанні, вихованці Будинку дітей та юнацтва, станції юних техніків, які стали переможцями Всеукраїнських, Міжнародних, обласних змагань, конкурсів, виставок тощо.

Серед нагороджених грамотою голови Сумської районної державної адміністрації такі вихованці Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, як:

• Провозьон Софія, вихованка гуртка «Художня вишивка», керівник гуртка Плескань О.В.
  • Степаненко Юлія, вихованка гуртка «Флористичні барви», керівник гуртка Світлична Н.Л.
  • Чернишова Яна, вихованка хореографічного гуртка «Барви» та гуртка «Чарівний пензлик», керівники гуртків Пархоменко Н.В. та Карпенко В.В.
  • Кравцова Ліза, вихованка гуртка «Чарівний пензлик», керівник гуртка Карпенко В.В.
  • Пилипчук Олександр, вихованець гуртка зі спортивного орієнтування «Азимут», керівник гуртка Котькало О.В.

• Лазаренко Дар’я, вихованка гуртка «Спортивний туризм», керівник гуртка Лазаренко О.О.

Керівникам гуртків Сумського районного БДЮ, які підготували переможців обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, дирекція закладу висловлює подяку за результативну роботу з обдарованими дітьми, а вихованцям – за високі показники у різних заходах, творчі здобутки, активну участь в організаційно-масовій роботі.

Учасників заходу вітали дитячі самодіяльні колективи різних шкіл району. Високу виконавську майстерність продемонстрували хореографічні колективи нашого Будинку дітей та юнацтва:

• «Іскринка» (керівник Галина Голома);
  • «Мрія» (керівник Наталія Ткаченко);
  • «Барви» (керівник Надія Пархоменко).

Директор Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Коротенко Олена Миколаївна та методисти Шищенко Наталія Миколаївна й Котькало Євгенія Сергіївна щиро вітають наших вихованців із урочистим святом «Юні таланти» та висловлюють особливу подяку батькам і батьківському комітету за підтримку й активну участь у житті БДЮ. Ваші діти є гордістю позашкілля. Ми також високо цінуємо дбайливе батьківське піклування та небайдуже ставлення до нагальних потреб закладу.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ми будемо разом успішно працювати над вихованням майбутньої еліти нашої держави.

Бажаємо всім вам надалі досягати успіхів, народження нових креативних ідей, творчих злетів і перемог у майбутньому!

Переглядів: 329 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0