3 червня 2016 року відповідно до плану роботи комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю з метою підвищення рівня виконавської майстерності дитячих хореографічних колективів, удосконалення професійної компетентності керівників гуртків, творчих об’єднань хореографічного напряму на базі ОЦПО та РТМ було проведено обласний семінар-тренінг для керівників дитячих хореографічних колективів Сумської області.

Програмою семінару-тренінгу передбачені теоретичні й практичні заняття, майстер-класи, лекції.

Переглядів: 267 | Додав: Євгешка | Дата: 08.06.2016 | Коментарі (0)

24 травня 2016 року в Сумському театрі юного глядача відбулося районне свято «Юні таланти». У ході урочистої частини були нагороджені учні багатьох шкіл, які досягли найвищих результатів у навчанні, вихованці Будинку дітей та юнацтва, станції юних техніків, які стали переможцями Всеукраїнських, Міжнародних, обласних змагань, конкурсів, виставок тощо.

Серед нагороджених грамотою голови Сумської районної державної адміністрації такі вихованці Сумського районного Будинку дітей та юнацтва, як:

Переглядів: 328 | Додав: Євгешка | Дата: 08.06.2016 | Коментарі (0)