Районний туристичний збір-привал на базі Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2015 рік

З 27 по 29 листопада 2015 року на базі Стецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вібувся районний туристичний збір-привал серед учнів 5-6 класів, організований Сумським районним Будинком дітей та юнацтва Сумської районної ради. Участь у заході взяло 12 команд, серед яких 10 - вихованці фізкультурно-спортивних гуртків закладу. Усього було залучено 73 дитини.

Навчально-практична частина заходу передбачала заняття з туристичних навичок, де юні спортсмени вчилися одягати та обв"язувати страхувальні системи, бухтувати мотузку; заняття зі спортивного туризму з елементами рятувальних робіт, в"язання вузлів; зі спортивного орієнтування, де особлива увага була зосереджена на знаках спортивних карт, легендах до них та значенні піктограм.

По завершенні занять було проведено програму змагань з метою закріплення та перевірки здобутих знань туристами-початківцями.

У конкурсі в"язання туристичного вузла "вісімки" найшвидшими та найумілішими виявилися:

І місце - Салій Анастасія, вихованка фізкультурно-спортивного гуртка "Велосипедний туризм" БДЮ на базі Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Куценко Роман Леонідович;

ІІ місце - Цибульник Денис, вихованець фізкультурно-спортивного гуртка "Велосипедний туризм" БДЮ на базі Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Куценко Роман Леонідович;

ІІІ місце - Дяговець Вадим, вихованець фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" БДЮ на базі Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Данілевський Роман Павлович.

Конкурс прямого туристичного вузла завершився такими результатами:

І місце - Дорда Софія, вихованка фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Гомоля Дмитро Олександрович;

ІІ місце - Дяговець Вадим, вихованець фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" БДЮ на базі Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Данілевський Роман Павлович;

ІІІ місце - Дрижова Анна, вихованка фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Гомоля Дмитро Олександрович.

Туристична естафета, що поєднувала в себе різні завдання, була дуже цікавою для її учасників. А кращими стали:

І місце - команда вихованців фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Гомоля Дмитро Олександрович;

ІІ місце - команда вихованців фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" БДЮ на базі Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Пономаренко Олеся Олегівна;

ІІІ місце -  команда вихованців фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Котькало Олексій Володимирович.

Знання пікторгам було перевірено і на швидкість, і на якість. Найкраще із завданням впоралися:

І місце -  команда вихованців фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Котькало Олексій Володимирович;

ІІ місце - команда вихованців фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" БДЮ на базі Могрицького НВК, керівник гуртка Ступак Ольга Миколаївна;

ІІІ місце - команда вихованців фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" БДЮ на базі Басівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник гуртка Данілевський Павло Іванович.

Усі призери та переможці змагань нагороджені грамотами Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради.

У рамках туристичного збір-привалу діти взяли участь у написанні листів та малюнків учасникам АТО, що будуть передані нашим захисникам вже на цьому тижні. Дуже приємно, що ця акція охопила всі команди й не залишила нікого байдужим.

Щира подяка колективу Стецьківської загальноосвітньої школи за надані зручності для проведення районного заходу.

Особлива подяка всім керівникам гуртків за їхню проведену роботу та підготовку команд до участі у зборі-привалі. А всім учасникам - найкращі побажання на майбутні старти!

Переглядів: 316 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0