Змагання зі спортивного орієнтування "Призи Діда Мороза-2015р."

20 грудня 2015 року на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу "Ровесник" Обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було організовано та проведено обласні змагання зі спортивного орієнтування "Призи Діда Мороза-2015".

Наш позашкільний заклад (Сумський районний Будинок дітей та юнацтва) представляли 45 вихованців фізкультурно-спортивних гуртків на базах різних навчальних закладів району, а саме: Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради (тренери команд Котькало Олексій Володимирович та Моргун Володимир Петрович), Миколаївського НВК (тренер Кондратенко Віктор Павлович), Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Лазаренко Олександр Олексійович), Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Куценко Роман Леонідович), Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Берестовський Віктор Іванович), Новосуханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Мінак Руслан Володимирович).

За підсумками змагань наші юні спортсмени показали такі результати:

Іванченко Маргарита - ІІ місце у групі Ж-14 (вихованка фізкультурно-спортивного гуртка на базі Миколаївського НВК (тренер Кондратенко В. П.);

Костенко Вікторія - ІІ місце у групі Ж-18 (випускниця фізкультурно-спортивного гуртка на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради (тренер Котькало О. В.);

Іванченко Богдан - І місце у групі Ч-10 (вихованець фізкультурно-спортивного гуртка на базі Миколаївського НВК (тренер Кондратенко В. П.);

Сергійчук Самір - ІІІ місце у групі Ч-10 (вихованець фізкультурно-спортивного гуртка на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради (тренер Котькало О. В.);

Федірко Сергій - І місце у групі Ч-12 (вихованець фізкультурно-спортивного гуртка на базі Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Лазаренко О. О.);

Матвієнко Євген - ІІ місце у групі Ч-12 (вихованець фізкультурно-спортивного гуртка на базі Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Куценко Р. Л.);

Пономаренко Ярослав - ІІ місце у групі Ч-14 (вихованець фізкультурно-спортивного гуртка на базі Миколаївського НВК (тренер Кондратенко В. П.);

Забара Сергій - ІІІ місце у групі Ч-18 (вихованець фізкультурно-спортивного гуртка на базі Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Лазаренко О. О.).

На фініші всі учасники змагань отримали солодкі призи, а за підсумками змагань - були нагороджені грамотами та подарунками.

Однак найкращим сюрпризом стали привітання та побажання Діда Мороза й Снігуроньки на наступний рік.

Вітаємо наших спортсменів та дякуємо їх тренерам за їхню сумлінну працю та залучення молоді до спортивних змагань!

Переглядів: 345 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0