Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з днем Святого Миколая! Нехай усі Ваші мрії і сподівання здійсняться, миру й затишку Вам, щастя і добробуту, гарного настрою і веселих новорічних свят!

Переглядів: 357 | Додав: Євгешка | Дата: 19.12.2014 | Коментарі (0)

14 грудня у Палаці дітей та юнацтва відбулася відкрита першість клубу "Абалаковець", присвячена Міжнародному дню гір та 80-річчю клубу туристів-альпіністів. Вісім вихованців спортивно-туристського гуртка "Спортивне орієнтування" Сумського районного БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (керівник Котькало О.В.) також узяли участь у старті. На жаль, призові місця залишилися недосяжними на альпіністських стендах залу, однак діти отримали макс ... Читать дальше »

Переглядів: 297 | Додав: Євгешка | Дата: 19.12.2014 | Коментарі (0)