7 грудня 2014 року у місті Суми в районі стадіону "Авангард" відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування "Зимове місто-2014". Вихованці Сумського районного БДЮ також взяли участь у змаганнях. Так, наш позашкільний заклад представляли гуртківці спортивно-туристського гуртка "Азимут" за напрямом "Спортивне орієнтування" на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області, усього 6 чоловік.

Кращим ... Читать дальше »

Переглядів: 365 | Додав: Євгешка | Дата: 07.12.2014 | Коментарі (0)

6 грудня 2014 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів». Під час конференції працювали секціх за напрямами: Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл" та Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна". У конференції взяло участь 50 кращих краєзнавців області. Сумський районний БДЮ представляли Ковбаса Тетяна та Гирявенко Дмитрій - учні Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області.

Переглядів: 374 | Додав: Євгешка | Дата: 07.12.2014 | Коментарі (0)