Обласна конференція "У світі краєзнавчих відкриттів"

6 грудня 2014 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів». Під час конференції працювали секціх за напрямами: Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл" та Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна". У конференції взяло участь 50 кращих краєзнавців області. Сумський районний БДЮ представляли Ковбаса Тетяна та Гирявенко Дмитрій - учні Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області.

У секції "Історія міст і сіл" Таня Ковбаса, учениця 11 класу, посіла І місце з роботою "Він мав у серці те, що не вмирає (О. Масягін - художник, що закоханий у красу рідного краю)", керівник - учитель історії Кутник Ольга Іванівна. У секції "Моя Батьківщина - Україна" І місце посів Гирявенко Дмитрій, учень 9 класу з екологічним проектом на тему: "Ландшафтний заказник Вільшанківський як природний осередок біорізноманіття Сумщини", керівник - учитель біології та основ екології, методист БДЮ Котькало Євгенія Сергіївна.

Бажаємо нашим абсолютним переможцям натхнення, щоб так тримати й надалі!

Переглядів: 375 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0