Змагання зі спортивного орієнтування "Зимове місто-2014"

7 грудня 2014 року у місті Суми в районі стадіону "Авангард" відбулися традиційні змагання зі спортивного орієнтування "Зимове місто-2014". Вихованці Сумського районного БДЮ також взяли участь у змаганнях. Так, наш позашкільний заклад представляли гуртківці спортивно-туристського гуртка "Азимут" за напрямом "Спортивне орієнтування" на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області, усього 6 чоловік.

Кращими на дистанціях були: Савченко Іван - І місце (група Ч10), Литвиненко Владислав - ІІІ місце (група Ч-10), Араштаєва Святослава - ІІ місце (група Ж12) - тренери Котькало Олексій Володимирович, Котькало Євгенія Сергіївна. Бажаємо вдалих стартів у майбутньому!

Переглядів: 365 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0