1 листопада 2015 року відбулися змагання зі спортивного орієнтування "Сумська осінь - 2015", організовані КЗ Обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Діти та дорослі змагалися у різних вікових групах на дистанції "Орієнтування у заданому напрямку".

Вихованці фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області у складі 7 чоловік ... Читать дальше »

Переглядів: 324 | Додав: Євгешка | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

Доводимо до Вашого відома зміст листа Міністерства освіти і науки України від 21.10.2015 № 1/9-501 «Щодо використання у 2015-2016 навчальному році навчальних програм з позашкільної освіти», у якому наголошується на тому, що чинними є навчальні програми з позашкільної освіти, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, розміщено на офіційному веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти ( ... Читать дальше »

Переглядів: 465 | Додав: Євгешка | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

29 жовтня 2015 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проведено сесію обласної школи народних ремесел за напрямом «Народні ремесла Слобожанщини» для вихованців позашкільних навчальних закладів області.

П’ятеро наших юних майстрів Сумського районного Будинку дітей та юнацтва прослухали лекції, взял ... Читать дальше »

Переглядів: 370 | Додав: Євгешка | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

29 жовтня 2015 року керівники гуртків Сумського районного БДЮ Антошенко Ю.М., Карпенко В.В. та методист Шищенко Н.М. взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання для методистів, керівників творчих об’єднань декоративно-ужиткового профілю позашкільних навчальних закладів у Сумському ОЦПО та РТМ з теми «Удосконалення навчально-виховної роботи за декоративно-ужитковим профілем шляхом залучення дітей та учнівської молоді до творчої діяльності».

Переглядів: 303 | Додав: Євгешка | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)