22 листопада день народження святкуватиме керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Басівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Данілевський Павло Іванович.

Переглядів: 333 | Додав: Євгешка | Дата: 20.11.2015 | Коментарі (0)

20 листопада відзначає свій день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Пішохідний туризм" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Садівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великодна Євгенія Михайлівна. Колектив районного позашкілля долучається до поздоровлень та бажає життєвої бадьорості, наснаги, творчих здобутків, родинного щастя, благополуччя та добра!

Переглядів: 286 | Додав: Євгешка | Дата: 20.11.2015 | Коментарі (0)

15 листопада 2015 року відбулися змагання зі спортивного орієнтування "Осінній парк-тур - 2015", організовані КЗ Обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю в околицях озера Чеха. Діти та дорослі змагалися у різних вікових групах на дистанції "Орієнтування у заданому напрямку".

Вихованці фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Великочернеччинської спеціалізованої ... Читать дальше »

Переглядів: 276 | Додав: Євгешка | Дата: 20.11.2015 | Коментарі (0)

19 листопада 2015 року в м. Суми проходив обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі». Вихованки гуртка «Народна творчість» Будинку дітей та юнацтва: Лісовіченко Аделіна, Влізько Катерина та учні Кровненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району разом із керівником гуртка Антошенко Маргаритою Юріївною взяли участь у фестивалі.

Атмосфера на конкурсі була дуже душевною. Конкурсантів урочисто вітали піснями й танцями. Дітей розділили на 4 майстерні: витинанка, квілінг, модульне орігамі та інші техніки. Найбільше учасників, у тому числі й наші вихованці гуртка,  ... Читать дальше »

Переглядів: 308 | Додав: Євгешка | Дата: 20.11.2015 | Коментарі (0)