У період з 1 по 6 серпня 2016 року групою вихованців та випускників Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради у складі 9 чоловік було пройдено водний похід 3 ступеню складності на байдарках річкою Псел. Очільниками походу стали керівник групи - керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування" СР БДЮ на базі Великочернччинської спеціалізованої школі І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області Котькало Олексій Володимирович та заступник керівника групи - керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивне орієнтування ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: Євгешка | Дата: 06.09.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 249 | Додав: Євгешка | Дата: 06.09.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 313 | Додав: Євгешка | Дата: 06.09.2016 | Коментарі (0)

Улітку команда вихованців Сумського районного Будинку дітей та юнацтва у складі Пилипчука Олександра, Ткаченко Олени, Гирявенка Дмитрія, Васільєва Олександра - вихованців фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (тренер - Котькало Олексій Володимирович); Лазаренко Дар"ї та Лядського Богдана - вихованців фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер - Лазаренко Олександр Олексійович); Супрун Євгенії - вихованки фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер - Гомоля Дмитро Олександрович) вз ... Читать дальше »

Переглядів: 332 | Додав: Євгешка | Дата: 06.09.2016 | Коментарі (0)

3 вересня відзначила свій день народження керівник художньо-декоративних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради Карпенко Валентина Володимирівна. Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Переглядів: 284 | Додав: Євгешка | Дата: 06.09.2016 | Коментарі (0)