Уже вдруге Сумський районний Будинок дітей та юнацтва  організовує в холі академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна виставку до Дня народження Сумського району (8 квітня 2017 року).

Дуже приємно, що роботи вихованців нашого закладу набули популярності, особливо серед жіночої аудиторії.

Переглядів: 297 | Додав: Євгешка | Дата: 26.04.2017 | Коментарі (0)

31.03.2017 року на базі Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка відбувся конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі», у якому взяли участь і вихованці Сумського районного БДЮ.

Мета конкурсу: підтримка творчо обдарованої молоді, сприяння підвищенню рівня музичної освіти дітей та юнацтва, обмін професійним досвідом у галузі музичної педагогіки та виконавства, виявлення найбільш талановитих учасників конкурсу для по ... Читать дальше »

Переглядів: 311 | Додав: Євгешка | Дата: 26.04.2017 | Коментарі (0)