26 червня 2017 року в ур. Зелений Гай відбувся Чемпіонат Сумської області з водного туризму. Сумський район було представлено змішаним екіпажем у складі Лазаренка Олександра Олексійовича, керівника фізкультурно-спортивних гуртків БДЮ на базі Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району, та Волох Наталії Євгенівни, заступника директора Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Лесі Українки. Чоловічий екіпаж представляли дует у складі Куценка Романа Леонідовича, керівника  фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Северинівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району, та Халіченка Володимира Миколайовича, керівника фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Юнаківської ЗОШ І-ІІ ступенів. А також  у цьому році дебютував екіпаж поза конкур ... Читать дальше »

Переглядів: 308 | Додав: Євгешка | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)

У спекотний період літа хтось засмагає на морських пляжах, хтось тішиться відпусткою на березі місцевої водойми, а учні Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області разом з Котькало Є.С., учителем біології, методистом БДЮ, та Гомолею Д.О., учителем фізичного виховання Бездрицької ЗОШ, демонстрували свої краєзнавчі здобутки на ХІ Всукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців у с. Осій Іршавського р-ну Закарпатської обл. серед 18 команд з усієї України.

Переглядів: 269 | Додав: Євгешка | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)

За підсумками змагань призерами Чемпіонату Сумського району зі спортивного туризму 2017 року стали:

Переглядів: 292 | Додав: Євгешка | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)

Під час Чемпіонату Сумського району зі спортивного туризму було проведено конкурсну програму, що включала в себе конкурс туристичної пісні та облаштування туристичного табору.

Переглядів: 313 | Додав: Євгешка | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)

Веслувальний слалом на байдарках серед учнів 9-11 класів

Чоловічий екіпаж

1 місце – Васільєв Олександр, Хрипушин Станіслав, вихованці фізкультурно-спортивного гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради Сумської області на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (тренер – Котькало О.В.);

Переглядів: 258 | Додав: Євгешка | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)

18 червня 2017 року в рамках Чемпіонату Сумського району зі спортивного туризму відбулися змагання на дистанції "Командна смуга перешкод".

Переглядів: 389 | Додав: Євгешка | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)