У період з 18 по 25 липня 2017 року учні Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області разом з Котькало Є.С., учителем біології, методистом БДЮ, та Гомолею Д.О., учителем фізичного виховання Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумського району, демонстрували свої краєзнавчі здобутки на ХІ Всукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців у с. Осій Іршавського р-ну Закарпатської області серед 18 команд з усієї України. Захід був на високому рівні організований Українським центром туризму й краєзнавства.
У конкурсі «Представлення команд» нам вдалося здивувати журі своїм артистизмом, безпосередністю та динамічністю й зайняти ІІІ місце.

Переглядів: 281 | Додав: Євгешка | Дата: 24.08.2017 | Коментарі (0)

З 28 по 30 липня 2017 року у селі Коровинці на Недригайлівщині відбувся обласний туристичний зліт-фестиваль молодіжних команд, організований Управлінням молоді та спорту Сумської облдержадміністрації та Сектором у справах молоді та спорту Недригайлівської РДА.
Сумський район був гідно представлений збірною командою – Новак Оксана, Пилипчук Олександр - випускники фізкультурно-спортивного гуртка спортивного орієнтування БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (керівник - Котькало О.В.); Котькало Євгенія - методист БДЮ, учитель біології та екології Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області, Данілевський Роман - керівник фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ступені ... Читать дальше »

Переглядів: 315 | Додав: Євгешка | Дата: 24.08.2017 | Коментарі (0)

З 8 по 15 липня 2017 року збірна команда вихованців БДЮ Сумської районної ради та вихованців фізкультурно-спортивних гуртків Краснопільського району брала участь у Чемпіонаті України зі спортивногго туризму серед юніорів, що був організований Українським державним центром туризму та краєзнавства у місті Світловодські Кіровоградської області.

Переглядів: 337 | Додав: Євгешка | Дата: 24.08.2017 | Коментарі (0)

У період з 26 по 30 червня 2017 року в околицях села Зелений Гай фізкультурно-спортивним відділом Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було організовано й проведено Чемпіонат Сумської області зі спортивного туризму серед юніорів. Захід об"єднав 16 команд з усієї області.

Наш район був представлений двома командами - у конкурсі й поза конкурсом. До складу першої команди увійшли Пилипчук Олександр, Саранчук Анастасія, Гирявенко Дмитрій, Ткаченко Олена, Араштаєва Святослава, Васільєв Олександр - вихованці фізкультурно-спортивного гуртка спортивного орієнтування "Азимут" БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи ... Читать дальше »

Переглядів: 326 | Додав: Євгешка | Дата: 24.08.2017 | Коментарі (0)

26 червня 2017 року на р. Псел в околицях с. Зелений Гай відбувся Чемпіонат Сумської області з водного туризму серед юнаків. Команда Сумського району складалася з Васільєва Олександра, Гирявенка Дмирія, Пилипчука Олександра - вихованців БДЮ на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (тренер - Котькало Олексій Володимирович) та Лазаренко Дар"ї - вихованки БДЮ на базі Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району (тренер - Лазаренко Олександр Олексійович).

Переглядів: 312 | Додав: Євгешка | Дата: 24.08.2017 | Коментарі (0)