06 – 08 жовтня 2017 року в урочищі Крейдище Сумського району відбувся ХХІ відкритий Чемпіонат міста Суми з техніки спортивного туризму «Меморіал пам’яті друзів», організовний відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міськради, Управлінням по надзвичайним ситуаціям та наслідків чорнобильської катастрофи Сумської облдержадміністрації, Сумською обласною Федерацією спортивного туризму, Сумською обласною федерацією альпінізму, дитячим клубом туристів-альпіністів ім. Є.Абалакова КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтва, КЗ Сумської обласної ради – Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, ТКО «Схід», клубом авторської пісні «Булат».
Сумський район був достойно представлений вихованцями та керівниками гуртків Сумського районного Будинку діте ... Читать дальше »

Переглядів: 320 | Додав: Євгешка | Дата: 14.10.2017 | Коментарі (0)

З 2 по 9 липня в Болгарії у м. Кітен відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Star Way», куди з'їхалися талановиті діти з різних куточків України, серед яких опинилися й наші вихованці.

Вокальний колектив Гармаш Катерини Вікторівни від Сумського районного Будинку дітей та юнацтва взяв участь у фестивалі.

Переглядів: 296 | Додав: Євгешка | Дата: 14.10.2017 | Коментарі (0)

6 жовтня 2017 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області було організовано й проведено Чемпіонат Сумського району зі спортивного туризму серед учнів 5-6 класів, присвячений Міжнародному Дню туризму.

Переглядів: 274 | Додав: Євгешка | Дата: 14.10.2017 | Коментарі (0)