На виконання наказу відділу освіти Сумської районної державної адміністрації від 02.10.2017 № 291-ОД «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Не жартуй з вогнем» серед учнів загальноосвітніх шкіл району у період із 02.10.2017 по 13.10.2017 був проведений відповідний захід.
Умови конкурсу передбачали участь у двох номінаціях: художній або поетичний твір на тему техногенної та пожежної безпеки. З метою масового залучення учнів до участі в заході учасники змагалися у трьох вікових групах:
І - від 6 до 10 років;
ІІ - від 11до 14 років;
ІІІ - від 15 до 18 років.
Оцінювались роботи за такими критеріями: змістовність, стиль, грамотність викладу, відповідність тематиці, оригінальність.
Приємно відзначити, що Саранчук Анастасія, вихованка фізкультурно-спорти ... Читать дальше »

Переглядів: 353 | Додав: Євгешка | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

Згідно додатку 1 до наказу ОЦПО та РТМ від 06.10.2017 № 330 оприлюднено список переможців та призерів обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» 2017 року. Надзвичайно приємно, що вихованці фізкультурно-спортивного гуртка "Спортивний туризм" Сумського районного Будинку дітей та юнацтва на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області (керівник гуртка - Котькало Олексій Володимирович) є в числі призерів та переможців!
У молодшій групі (до 14 років) ІІ місце у номінації "Архітектура" з роботою "Софія Київська" посіла Опаренко Тетяна.
У старшій віковій групі маємо такі досягнення:
Номінація "Портрет" - І місце посіла Саранчук Анастасія зі світлиною "Я прочитаю вам науку"; ІІ місце - Л ... Читать дальше »

Переглядів: 540 | Додав: Євгешка | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)

8 жовтня 2017 року в м. Суми відбувся IX Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Алегро», в якому взяли участь два танцювальних колективи від Сумського районного Будинку дітей та юнацтва.

Хореографічний колектив «Мрія» під керівництвом Ткаченко Наталії став лауреатом ІІ ступеню в номінації «Сучасна хореографія» (І вікова категорія), «Іскринка» під керівництвом Голоми Галини - лауреатом ІІІ ступеню в номінації «Вільна хореографія» (ІІІ вікова категорія).

Переглядів: 321 | Додав: Євгешка | Дата: 23.10.2017 | Коментарі (0)