23 листопада 2017 року в м.Суми пройшов обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «Головні убори та аксесуари».

Від Сумського районного Будинку дітей та юнацтва було 2 педагога та 3 учасника: Зоренко Юлія (ІІІ місце), Влізько Катерина (ІІІ місце), вихованки Антошенко Маргарити Юріївни, керівника гуртка «Креативне рукоділля», та Зінченко Ірина (ІІ місце), вихованка Горбань Світлани Володимирівни, керівника гуртка «Флористичні барви».

Переглядів: 313 | Додав: Євгешка | Дата: 29.11.2017 | Коментарі (0)

Навчальна сесія в обласній школі «Лідер»

21 листопада 2017 року в ОЦПО та РТМ відбулася навчальна сесія обласної школи «Лідер».

Переглядів: 298 | Додав: Євгешка | Дата: 29.11.2017 | Коментарі (0)

Коли ти танцюєш – ти живеш!

18 листопада 2017 року у Сумському державному університеті відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю».
У конкурсній програмі обласного етапу взяли участь 58 хореографічних колективи, які презентували свою майстерність за чотирма віковими групами у номінаціях: класичний, сучасний, естрадний та вільний танці.
Сумський районний Будинок дітей та юнацтва представив хореографічний колектив “Барви” Пархоменко Надії Володимирівни.
За підсумками компетентного журі на ... Читать дальше »

Переглядів: 273 | Додав: Євгешка | Дата: 29.11.2017 | Коментарі (0)