Відповідно до наказів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 06.11.2017 № 640-ОД «Про проведення обласного форуму патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», від 11.12.2017 № 711-ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва, залучення учнівської молоді до активних форм історикокраєзнавчої, пошуково-дослідницької, волонтерсько-благодійної роботи 21 грудня 2017 року в м. Суми відбулося обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін».
У межах свята було проведено форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці», під час якого працювали творчі платформи за напряма ... Читать дальше »

Переглядів: 264 | Додав: Євгешка | Дата: 05.01.2018 | Коментарі (0)

До відома керівників гуртків з метою використання під час планування занять на ІІ семестр:

Святкові і неробочі дні у 2018 р.:

1 січня — Новий рік

7 січня — Різдво Христове

Переглядів: 264 | Додав: Євгешка | Дата: 05.01.2018 | Коментарі (0)

Напередодні  Нового року прикордонники, працівники Служби безпеки України та  районного суду надали спонсорську допомогу у вигляді солодких подарунків для вихованців Сумського районного Будинку дітей та юнацтва. Солодощі отримали вихованці, які були активними учасниками та переможцями конкурсів, виставок та змагань різних рівнів.

Переглядів: 243 | Додав: Євгешка | Дата: 05.01.2018 | Коментарі (0)

Із Дніпра з перемогою!

Хто співає, той журбу проганяє.

16-18 грудня 2017 року у м. Дніпро пройшов Всеукраїнський   фестиваль – конкурс мистецтва та творчості «Новорічна Феєрія».

Переглядів: 246 | Додав: Євгешка | Дата: 05.01.2018 | Коментарі (0)