24 грудня 2017 року фізкультурно-спортивний відділ ОЦПО та РТМ проводив традиційні змагання зі спортивного орієнтування "Призи Діда Мороза - 2017". До участі у змаганнях долучилися і вихованці БДЮ на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумського району, Северинівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району, Миколаївського НВК Миколаївської сільської ради Сумського району, Могрицького НВК Сумської районної ради, Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району, Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради, Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради, Великочернеччинської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради.

Переглядів: 268 | Додав: Євгешка | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

Згідно з планом роботи Сумського районного Будинку дітей та юнацтва 04 січня 2018 року у великій залі Сумської райдержадміністрації відбулося засідання методичного об’єднання керівників гуртків художньо-естетичного напряму, на якому були присутні директор закладу Коротенко Олена Миколаївна та методист Шищенко Наталія Миколаївна.

У засіданні взяли участь 18 членів педагогічного колективу.

В ході роботи обговорено проблемні питання, визначено завдання на канікулярний період, виявлено помилки та знайд ... Читать дальше »

Переглядів: 253 | Додав: Євгешка | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

Чарівна пісня... Не страшний їй час!
У ній звучання рідні й позитивні...
Вона живе у кожному із нас,
Мабуть-таки, на генетичнім рівні.

23 грудня 2017 року в Харкові пройшов ІХ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Зима».

Переглядів: 304 | Додав: Євгешка | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

Танець — це поема. Кожен рух у ньому — слово.

Кожен танець – неповторна історія ваших почуттів.

З нагоди 24-річчя Сумського хореографічного колективу "Грація" Пігуль Олени Миколаївни 25 грудня 2017 року в нічному клубі «Асторія» відбулася зустріч із вихованцями, їхніми батьками й родичами, а також гостями, які прийшли привітати з Днем народження всіх учасників, помічників та керівника колективу.

Переглядів: 289 | Додав: Євгешка | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

У м.Суми 24 грудня 2017 року в театрі ім. М.С. Щепкіна відбувся новорічний бал – маскарад лідерів учнівського самоврядування, вихованців творчих колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Керівник гуртка Сумського районного Будинку дітей та юнацт ... Читать дальше »

Переглядів: 262 | Додав: Євгешка | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

З метою організації змістовного дозвілля дітей  під час новорічних свят та зимових канікул керівниками гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва проводилися заняття згідно навчальної програми та різдвяно-новорічні заходи.

Популяризуючи здоровий спосіб життя, підвищуючи рівень патріотичного виховання, керівники гуртків залучали вихованців до роботи  в  майстер-класах, до оформлень та прикрашання творчих майстерень, кабінетів, хореографічної зали і т.д.

З метою підтримки обдарован ... Читать дальше »

Переглядів: 272 | Додав: Євгешка | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

З 16 по 28 листопада 2017 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено II етап обласного конкурсу творчих робіт «Здорове життя – успіх буття».

На розгляд журі надійшло 202 конкурсні роботи в таких номінаціях: «Соціальна реклама» – 66 робіт, «Літературний твір&ra ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: Євгешка | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)