20 вересня 2018 року, в переддень свята позашкільника Сумщини, у Сумському ОЦПО та РТМ відбувся обласний етап Усеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Образотворче мистецтво» - «Юні художники Сумщини», в якому взяли участь три вихованки Сумського районного Будинку дітей та юнацтва керівника гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Карпенко Валентини Володимирівни.
Чернишова Яна та Маланія Нана посіли два ІІІ місця за роботи на тему «Крапля крові рятує життя», Маланія Сандра – участь.
Помощнікова Наталія, вихованка Обравит Інни Анатоліївни, за малюнок на тему «Україна в моєму серці» зайняла ІІ місце на конкурсі.
У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!» на базі Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького відбулось засідання творчої групи керівників гуртків образотворчого мистецтва «Національне виховання дітей та учнівської молоді зразками ку ... Читать дальше »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 250 | Додав: ekotkalo7 | Дата: 26.09.2018 | Коментарі (0)