Чемпіонат Сумського району серед 5-6 класів зі спортивного туризму - 2017р.

6 жовтня 2017 року Сумським районним Будинком дітей та юнацтва на базі Великочернеччинської спеціалізованої шокли І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області було організовано й проведено Чемпіонат Сумського району зі спортивного туризму серед учнів 5-6 класів, присвячений Міжнародному Дню туризму.

Участь у заході взяли 13 команд з 11 навчальних закладів району, на базі яких працюють гуртки районного позашкілля.

Усього до старту долучилися 54 юних спортсмени, які змагалися в особисто-командному заліку на дистанції перешкод: робота з карабінами, висхідна переправа з перилами, паралельні мотузки, спортивний спуск, перетягування вантажу.

Серед дівчат найкращі результати показали:

І місце - Мшвідобадзе Анастасія, вихованка фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області (тренер - Лазаренко О.О.);

ІІ місце - Хоменко Руслана, вихованка фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Могрицького навчально-виховного комплексу Сумської районної ради (тренер - Ступак О.М.);

ІІІ місце - Котенко Юлія, вихованка фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Миколаївського навчально-виховного комплексу Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області (тренер - Кондратенко В.П.)

Призерами змагань серед юнаків стали:

І місце - Шаповал Вячеслав, вихованець фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Могрицького навчально-виховного комплексу Сумської районної ради (тренер - Ступак О.М.);

ІІ місце - Передрієнко Віталій, вихованець фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області (тренер - Лазаренко О.О.);

ІІІ місце - Кальченко Данило, вихованець фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Бездрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області (тренер - Гомоля Д.О.).

За підсумками змагань визначено команди переможців, а саме:

І місце - вихованці фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області (тренер - Лазаренко О.О.);

ІІ місце - вихованці фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Могрицького навчально-виховного комплексу Сумської районної ради (тренер - Ступак О.М.);

ІІІ місце - вихованці фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Бездрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області (тренер - Гомоля Д.О.);

ІІІ місце - вихованці фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ на базі Миколаївського навчально-виховного комплексу Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області (тренер - Кондратенко В.П.).

Організатори змагань щиро вдячні адміністрації Великочернеччинської спеціалізованої шокли І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області за черговий гостинний прийом та надану можливість проведення змагань. Окрема подяка Котькалу Олексію Володимировичу, керівнику фізкультурно-спортивного гуртка БДЮ "Азимут" на базі вище згаданого навчального закладу за підготовку дистанції, її методичне та матеріальне забезпечення.

До нових стартів! До речі, вони вже завтра))) Усім успіхів на традиційних змаганнях "Меморіал пам"яті загиблих друзів"!

Переглядів: 339 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0