Чемпіонат Сумської області з велосипедного туризму 2015 р.

10–11 травня 2015 року відбувся Чемпіонат Сумської області з велосипедного туризму серед юніорів, присвячений 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Організатор Чемпіонату – фізкультурно-спортивний відділ Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Учасники змагань – вихованці позашкільних навчальних закладів Сумської області (ОЦПО та РТМ).

Вихованці фізкультурно-спортивних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради Сумської області також брали участь у змаганях і показали високі результати.

У перший день Чемпіонату учасники змагалися на дистанціях «Тріал» та «Фігурне водіння велосипеду». 11 травня відбулася командна дистанція «Велоралі».

Призером змагань на дистанції «Фігурне водіння велосипеду» серед юнаків молодших став:

ІІ місце - Васильєв Олександр – вихованець гуртка «Велосипедний туризм» на базі Северинівської ЗОШ, тренер Куценко Р.Л.

Призерами змагань на дистанції «Фігурне водіння велосипеду» серед юнаків та дівчат старших стали відповідно:

ІІ місце – Шова Владислав - вихованець гуртка «Велосипедний туризм» на базі Северинівської ЗОШ, тренер Куценко Р.Л.,

ІІІ місце – Пилипчук Олександр - вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи, тренер Котькало О.В.,

ІІ місце – Ткаченко Олена - вихованка гуртка «Спортивне орієнтування» на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи, тренер Котькало О.В.

Призером змагань на дистанції «Тріал+Велокрос» серед юнаків молодших став:

ІІІ місце – Дудник Володимир - вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи, тренер Котькало О.В.,

Призерами змагань на дистанції «Тріал+Велокрос» серед юнаків та дівчат старших стали відповідно:

І місце - Шова Владислав - вихованець гуртка «Велосипедний туризм» на базі Северинівської ЗОШ, тренер Куценко Р.Л.,

ІІ місце – Неценко Ігор – вихованець гуртка «Спортивний туризм» на базі Червоненської ЗОШ, тренер Лазаренко О.О.

ІІІ місце – Новак Оксана - вихованка гуртка «Спортивне орієнтування» на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи, тренер Котькало О.В.,

В особистому заліку у групі «Юнаки молодші» за підсумками двох дистанцій став:

ІІ місце– Дудник Володимир - вихованець гуртка «Спортивне орієнтування» на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи, тренер Котькало О.В.,

У групі «Юнаки старші»

І місце посів Шова Владислав - вихованець гуртка «Велосипедний туризм» на базі Северинівської ЗОШ, тренер Куценко Р.Л.,

ІІ місце – Пермяков Валентин – вихованець гуртка «Велосипедний туризм» на базі Северинівської ЗОШ, тренер Куценко Р.Л.,

У групі «Дівчата старші»

І місце посіла Новак Оксана - вихованка гуртка «Спортивне орієнтування» на базі Великочернеччинської спеціалізованої школи, тренер Котькало О.В.

На дистанції «Велораллі» наша команда у складі Новак Оксани, Пилипчука Олександра, Неценка Ігора та Шови Владислава посіла І місце.

За загальним рахунком наша команда стала абсолютним переможцем Чемпіонату Сумської області з велосипедного туризму 2015 року.

Щира подяка всім учасникам змагань та їх тренерам – Куценко Роману Леонідовичу, Котькалу Олексію Володимировичу та Лазаренку Олексію Володимировичу.

Бажаємо всім успіхів н лінії наступного старту змагань!

Переглядів: 335 | Додав: Євгешка | Рейтинг: 0.0/0