З метою розвитку творчих інтересів дітей, учнів, вихованців і слухачів з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької та природоохоронної роботи, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю 15 – 17 травня 2015 року на базі Сумського Державного позашкільного закладу – дитячого закладу санаторного типу «Ровесник» відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців. У зльоті взяли участь 6 команд навчальних закладів області.

Протягом трьох днів команди змагалися у різних конкурсах і змаганнях: краєзнавча вікторина, конкурс «Візитка команди», проходження ... Читать дальше »

Переглядів: 422 | Додав: Євгешка | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

18 травня 2015 року відсвяткував свій день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Велосипедний туризм" БДЮ на базі Северинівскьої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куценко Роман Леонідович. Вітаємо колегу зі святом і бажаємо йому міцного здоров"я, родинного затишку, гарних вихованців, високих результатів, взаєморозуміння, підтримки та всього найкращого.

Переглядів: 570 | Додав: Євгешка | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

12-13 травня 2015 року на базі Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися ІІ та ІІІ етапи Чемпіонату Сумського району зі спортивного орієнтування. Участь у заході взяли 13 команд району, усього - 92 учасники.

Змагання було проведено на дистанціях: ІІ етап - "Орієнтування за вибором", ІІІ етап - "Орієнтування у заданому напрямку".

Переглядів: 461 | Додав: Євгешка | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)