10–11 травня 2015 року відбувся Чемпіонат Сумської області з велосипедного туризму серед юніорів, присвячений 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Організатор Чемпіонату – фізкультурно-спортивний відділ Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Учасники змагань – вихованці позашкільних навчальних закладів Сумської області (ОЦПО та РТМ).

Вихованці фізкультурно-спортивних гуртків Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Сумської районної ради Сумської області також брали участь у змаганях і показали високі результати.< ... Читать дальше »

Переглядів: 335 | Додав: Євгешка | Дата: 15.05.2015 | Коментарі (0)

9 травня 2015 року відсвяткував свій день народження керівник фізкультурно-спортивного гуртка "Велосипедний туризм" на базі Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестовський Віктор Іванович.

Ми щиро вітаємо колегу і бажаємо емоційних злетів, творчих надбань, приємних зустрічей, міцного здоров"я, земного щастя, добробуту, злагоди, миру та добра.

Нехай цвітуть під небом синьоок ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: Євгешка | Дата: 15.05.2015 | Коментарі (0)